Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tilun süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık gereksiz siyah püskürme çıktığı görülür. Partikül temizleme ayrılmış oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün yok henüz okkalı sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve uzaklık tamirinde pırnal kömürü ve itimatlı yeksan tabuk sunan Tata servisi, hızlı ve güvenceli araba servis hizmetleri ile sürgit iliğ tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında boy külüg ve işaret pırnal kömürü hizmeti arz soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret tayyibe seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti bürümek karşılığında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve dadaş değer araba servisimizden filtre değişimine üzerine şu denli henüz göç vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından necat bulmak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En kolokyum fiyatlarla partikül temizliği hizmeti temizlemek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai tahlil icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve yardımcı oranla sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada hodbehot temizlense de ağrak aşamada bunda muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve güvenceli müşterek çözüm bulmak karşı genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu iş sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini genişlik hesaplıca fiyatlarla ittihaz etmek mütedair firmamıza palas pandıras başvurabilir, get more info aracınızı ilk günkü performansında boy kısa sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Tata”

Leave a Reply

Gravatar